Лаборатория 701,202 Е

Компютърни зали

Лаборатория 202 Е е създадена през 1992 г. за обучение на студентите от специалност “Електротехнологии” по дисциплината  „Моделиране на електротехнчески устройства“.

Лаборатория 202 Е се използва за водене на лекции и за провеждане на практическо обучение на студентите по посочените дисциплини. Лабораторията е снабдена със съвременни производствени образци на битови електро­домакински уреди, както и на елементи и възли на електро­механични и електротермични уреди за бита.

Залите са оборудвани с компютърни конфигурации за провеждане на курсово проектиране със студентите, научно-изследователска работа на студенти, аспиранти и преподаватели. Осигурен е достъп до Интернет.

Допълнително залите са оборудвани за провеждане на научни конференции и семинари.